U shiten

Shitet nga: skenda 04 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten karrikat ne gjendje shum te mir dhe te rujtura mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim