Ulse te lekures per Peugeot 607

Shitet nga: Peugeot 607 10 Pri 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes uleset e lekures per vetur Peugeot 607 ngjyre te zez komplet me me veshjet e dyerve sic shifen ne foto.

Jane po thuajse te pa perdorura pervec e shoferit sic shifet ne foto ka pak shenja perdorimi.

Ndrrim i mundshem me ndonje gje me vlere

Per me shume info mund te kontaktoni ne:

Kontakt
049609144
044609144(viber)

Pezho 607
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim