VW Golf 6 VI Fara, Drita Led Be Xenon

Shitet nga: Audi-VW 09 Qer 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
VW Golf 6 VI Fara, Drita Led Be Xenon

Jane origjinale te perdorura mirepo ne gjendje te mire

Jane te testuara dhe punojne ne rregull pa asnje problem

Dritat jane komplet me trafo origjinale dhe lampa Xenon d3s

Posedojm gjithashtu Adapterat apo Kabllat per ata qe deshirojne ta kthejn nga dritat te thjeshta ne Xenon


Numri Kontaktues 049570370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim