shitet vullani sport

Shitet nga: korab 05 Tet 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shitet vullani sport per vetura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim