shtopa per golf 4

Shitet nga: afrim 22 Krr 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes shtopa per golf 4---- 2 modele 70 euro kompleti 2 copa shtopat me lled jan shit kan mbet vetem kta te poshtit mete kuqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim