Mbajtse per bagazhe golf6.audi.pasat lumuzin

Shitet nga: avdi 12 Pri 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset tregerate per vetur
per gol5.6.7
audi pasate dhe universale
me gjatsi 140 cm
ma teper tel 044 170 898
049170 898 dhe vibera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim