Kasetofonat e kerrit dhe CD shanzherin

Shitet nga: goma me fellne 20 Mar 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
me marrveshje,kasetofoni eshte ne gjip i vendosur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim