Mbajtse .bagazh .tregera per komba dhe vetura

Shitet nga: zzzzz 12 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtsen tregerat.per vetura te ndryshme qe lidhjen e jan me bulon me shraf
tel 044 170 898
049 170 898 dhe viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim