Bagazh per veture i ri

Shitet nga: avdi Sot 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhimn per veture
eshte shume i mire
i pa perdorur fare i ri ne qese
me
eshte aerodinamik dhe shume i mire per ma teper
tel 044 170 898 dhe
049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim