Diagnoz per OPEL dhe SAAB OP COM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza 01 Jan 00:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera

Mundëson leximin, fshirjen, kodimin,matjen e senzorve, testimin etj. Në të gjitha veturat e markes Opel dhe Saab Deri 2010. Mundëson intsalimin në PC apo Laptop. Gjithashtu undëson kodimin e çelsit si dhe regjenerimin e Diesel partikel filterit etj.

Diagnoza mund te instalohet ne keto gjuh(ndrrimi i gjuhes i munshem pas instalimit):
Anglisht, Gjermonisht,italisht,Norvegjisht,Serbisht,Turqisht,Slovenisht


Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.

Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin, nese nuk mund ta vini ne prshtine mune te caktoni je termin dhe do te vin te ju gjat javes.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.

Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen: obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosoveNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim