Diagnoz profesional OFERT RISI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza 01 Jan 00:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

395 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera


Laptop lenovo me Windows 7

Autocom 2014
Delpfi 2014
Wurth WOW! 5.0.5

Autodata 3.38
Autodata 2015
TecDoc 2015

Multiplexer(paisja per diagnoz qe punon me autocom,delphi dhe wurth 5.0.5)
Me OBD2 kablo

Me te gjitha kablot(8 kablo seti):

1.Benz 38 pin
2.Bmw 20 pin
3.Psa 30 pin
4.Psa 2 pin v2
5.Opel 10 pin
6.Fiat 3 pin
7.Audi 2+2 pin
8.Power cable

Te gjitha me 6 muaj garancion perfshir edhe laptopin.Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.


Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosove
044260318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim