Diagnoz profesional per FORD

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza 28 Mar 03:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kjo diagnoz mundëson diagnostifikimin E të gjitha veturave të markes Ford deri 2014. Njohja Automatik automjeteve Lexon si dhe përmirsongabimet (DTCs) Udhëzon gjetjen e gabimeve Programimin si dhe instalimin e ri të (PCM, ABS, Instrument tabelës, Airbag, Pompa e karburantit, etj) Programimin e çelësit,dizneve, dritave Rigjenerimin DPF, Të gjitha funksionet e përfaqësisë Ford.Ne keto gjuh:Anglisht,serbisht,gjermonisht,Frangjisht


Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.

Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.


Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosove

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim