Diagnoz profesionale per Renault

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza 16 Gsh 12:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Në menuyrën kryesore ju lejon të: Shihni të gjithë informacionet lidhur me pamjen e automjeteve në funksionin që dëshironi të përdorni: - testi kompjuterik, testi automatik i të gjithë kompjuterëve të riprogramuar - testi airbag SCANTOOL (testet OBD) – Baza Doc (qasje në shënimet teknike) matjet fizike- antipollution – multimeter.Diagnoza mund te instalohet ne keto gjuh(ndrrimi i gjuhes i munshem pas instalimit):
Anglisht, Gjermonisht,Rusisht

Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.

Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.


Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen: obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosoveNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim