Mercedes Star SDconnect Xentry /DAS 12.2015

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza 01 Jan 00:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Mercedes BENZ C4 (versioni 12/2015) është pajisje profesional diagnostike për makina Mercedes Benz prodhuara nga vitin 1992 deri 2016.
Kjo diagnoz mundeson leximin ose fshirjen e gabimeve,programimin,kodimin,leximin e sensorve,testimin e paisjeve e shum funktione tjera.
Me kete diagnoz mund te gjeni te gjitha gabimet me foto.
Me diagnoz vjen katalogi I pjesve,libri per montim apo qmontim te paisjeve te veturave.
Kjo diagnoz punon edhe ne kamjona,autobuza dhe vetura deri 2015.
Diagnoza mund te lidhet edhe online me Mercedes Benz,(Kodimi online)qe mundeson marrjen e programave te ri per kompjuter te veturave(vetem nese keni User).
Kjo diagnoz vjen me te gjitha paisjet edhe mund te instalohet ne te gjith kompjuteret apo Laptopat qe posedon COM-PORT (RS232).
Diagnoza vjen me keto kabllo edhe paisje qe mundeson diagnostifikimin e te gjitha veturave,kamjonave,autobusve per 1992 deri 2014.
Instalohet me keto programe:
DAS 01.2015,DAS simulator,Xentry 01.2015,Xentry simulator,EPC,WIS,PriceList,Developer key,Smart key calculator

Githashtu kemi edhe C4 dhe SDconnect, nese desironi te keni edhe ju Versionin e fundit 01/2016 ne paisjen(multiplexin dhe laptop-in) tuaj mund te kryhen update nga ne vetem na kontaktoni.

Diagnoza mund te instalohet ne keto gjuh(ndrrimi i gjuhes i munshem pas instalimit):
Anglisht, Gjermonisht,Rusisht

Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6 deri12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.

Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.


Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen: obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosove


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim