Parket klasik t gateshum dhe mozaik me shumic d..

Shitet nga: parketi 24 Dhj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   8 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes parket klasik te gatshum mozaik dhe laminat modelet mete reja n treg me shumic dhe pakic
Qmimi I parketit mozaik 8 euro m2 10 euro dhe 12 euro m2 qmimiet e laminatit 5.90.m2 6.30.m2 6.50m2 7.20m2 dhe 11.50 m2 rreth 30 modele t laminatit 8 mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim