Program per hekjen e DFP ne gjitha veturat 🚗 ✔️

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza 16 Gsh 12:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Mundëson hekjen e DPF (diesel particulate filter) në të gjitha veturat deri 2011.
Fshirjen e gabimeve në menyrë që mos të paraqiten prap.
Rritjen e PS në vetur. Shumë lehtë për t’u përdorur.


Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.

Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin, nese nuk mund ta vini ne prshtine mune te caktoni je termin dhe do te vin te ju gjat javes.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.

Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen: obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosoveNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim