Akumllatorin 143ah

Shitet nga: Betim 23 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes akumllatorin 143 ampera ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorur ,qmimi 70 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim