Amortizera

Shitet nga: Riparojme Amortizera 26 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesim amortizatore te te gjitha llojeve te veturave ,kombive ,buseve ,kamioneve ,xhipave ,etj. Gjithashtu bejme riparimin dhe rikonstruktimin e tyre . Poashtu garantojme nga 6 muaj deri ne 1 vit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim