Amortizera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prototip 10 Tet 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesim amortizatore te te gjitha llojeve te veturave ,kombive ,buseve ,kamioneve ,xhipave ,etj.
Gjithashtu bejme riparimin dhe rikonstruktimin e tyre .
Garantojme nga 6 muaj deri ne 1 vit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim