Amortizera

Shitet nga: arbnor 18 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesim amortizatore te te gjitha llojeve te veturave ,kombive ,buseve ,kamioneve ,xhipave ,etj.
Gjithashtu bejme riparimin dhe rikonstruktimin e tyre ,me garancion nga 6 muaj deri ne 1 vit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim