Aparat per klima u ardh nga zvicrra

Shitet nga: Faton 21 Pri 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Aparat per klima u ardh nga zvicrra

esht testuar dhe punon shum mir me dy versione manuel dhe full automatik

shume i leht per tu perdorur, ne ket adres mund te shikoni si perdoret
http://www.youtube.com/watch?v=8dmVfzQV7Kc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim