Aparatet per testimin dhe shtellimin e boshpump..

Shitet nga: Agush 02 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten aparatet dhe nje simulator per testimin dhe shtellimin e boshpumpave.
Aparatet jane ne gjendje te rregullt, njeri eshte i prodhimit Italian me 6 cilindra, kurse tjetri eshte Hungarez me 12 cilindra, kurse simulatori eshte i ri me disa ore perdorimi (Sqarim: Simulatori sherben per boshpumpat elektronike me EDGJ, edhte i firmes "DETEQ INJECTOR POVER" i prodhuesit Italian, per informata shtes na kontaktoni ne numrat kontaktues 044 179 784 dhe 044 262 470.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim