Auto pjes servia caddy seat

Shitet nga: Ili 28 Maj 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kem te gjitha llojet e pjesve per caddy seat nga viti 1996 deri ne 2003 te auto pjes servis ili sllatin nr telefonit 044-783-589 dhe ne viber +37744511552 gjendemi ne magjistralen pej prishti ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim