Auto servis per vetura Japoneze NISSAN TOYOTA..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nissan Toyota Mitsubishi 27 Tet 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Auto servis per vetura Japoneze:
Bejm diagnostifikimin ,riparimin ,ndrrimin e pjeseve dhe servisimin .

NISSAN
TOYOTA
MITSUBISHI
MAZDA
HONDA
SUZUKI
HYUNDAI
ISUZU
KIA
Si dhe veturave ROVER , 4x4 etj.

Te interesuarit mund te lajmerohen ne tel. : 044 / 049 131 031

Apo te vizitoni faqen tone : http://nisanservice.weebly.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim