Auto xhama Servis "FADILI" MONTIM-POROSI-SHITJE..

Shitet nga: Auto xhama ''FADILI'' 14 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
kryejm keto sherbime, POROSI SHITJE dhe MONTIM te te gjitha lojet e auto xhamave, Porosin e bejm brenda 24 oreve.

nr.tel viber +37744 636 264
viber +38649 636264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim