Autolarje e vogel

Shitet nga: xxxxxxx 08 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet auto larja e vogel po shum e pershtatshme per pastim te vetures dhe me shtypje bukur te mir ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim