Autopjese dhe rezervar uji

Shitet nga: Tafa Mehmeti 17 Dhj 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes xhamat per volkswagen, para, mbrapa dhe anesor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim