BASS ZVUQNIKA PER MUZIK SONI NGA GJERMA..

Shitet nga: Ahmet 06 Maj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHes 2 Bassa Zvuqnika per Muzik jon SONI te ardhur Nga Gjermania Punojn shum mir dhe jon lir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim