BMW F30 M packet Branik Perfomance 2012-2014 -12

Shitet nga: Filip 02 Sht 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni në kopshtin zoologjik
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj
tela dhe Viber 0038978290679
Prodajem M packet branici
Preden, Zaden stranicni pragovi so difuzer
NOVI

Servis se naogja vo Skopje Shkupi
VIBER 0038978290679

Prodajem pragovi za site tipovi na dzipovi
Vrsime montaza vo Skopje
Skojpe Shkup

Viber 0038978290679
Prodavam cisto novi stepeni pragovi skala za bmw i mercedes dzipovi
Cena povolna

xenon d1s d2s d3s h1 h7 h3 h4
OSRAM PHILIPS

0038978290679 VIBER

Skopje SKHUPEmri: Filip
Telefon: 0038978290679

Rajon: Prishtinë

Ruaje shpalljen
Lajmëroni keqpërdorim


Kontaktoni me shpallësin në lidhje me"PRAGOVI STEPENI ZA BMW x3 X5 X6 MERCEDES ML, GL PROCITAJ" Dërgojini e-mail shpallësit.

Emri juaj:
E-mail e juaj:
Numri juaj telefonik:
Tekst:
Dërgo shembull për mua
Emri: Filip
Telefon: 0038978290679

Rajon: Prishtinë

Ruaje shpalljen
Lajmëroni keqpërdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim