BOSCH Servis IBEN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kreshnik 10 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
BOSCH Servis IBEN
Bëjmë riparimin e dizneve dhe boschpompave të kompanisë BOSCH
Gjendemi ne rrugën Bajam Bahtiri në Prishtinë siq shihet edhe në hartë

Për më shumë informata dhe për qmimet kontaktoni në numrin: 044 110 737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim