Bagazh çante per biciklet

Shitet nga: avdi 12 Mar 05:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin pere bicikleta
bagazhi eshte içanten
per ma teper
tel 044 dhe 049 170 898 viber
+37749170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim