Bagazh Per Veture (Box), CD Changer

Shitet nga: Bagazh per Veture (Box) dhe CD Changer 20 Pri 06:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet Bagazhi (Boxi) që vendoset përmi kerr, CD changeri për Audi A4 modelet e reja i cili gjendet perpara ne kerr mrena.

Bagazhi Boxi (100 euro)
CD Changeri (100 euro)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim