Bagazh per veture

Shitet nga: xxxxxxx 19 Jan 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
bagazh per vetur eshte prej dimensioneve ma te vogla
per ma teper tel.044 170 898
dhe 049 170 898 viber prishtine
00386 49 170 898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim