Bagazhi mbi veture

Shitet nga: avdi 11 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per vetur qe eshte i çmontuar por montoget thjeshte dhe vendoset ne vetura te te cilat ne kulmin i kan si asshtuquajtuea buze si golf2.1 opelat etj
tel 044 dhe 049 170 898 viber
+37749170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim