Bejm veshjet Karrika/ulse per Automjete

Shitet nga: Miftar.S 27 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bejm Punimin Me Lekur dhe Shtof Per Te Gjitha Ulset per Automjete.
PUNIMI BEHET NE MENYR ORGJINALE.
https://www.facebook.com/pages/MS-Veshje-Origjinale-me-Lëkur-dhe-Shtof/442577375919104?ref=aymt_homepage_panel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim