Bejme shitjen dhe montimin e pjeseve te veturave W

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Autopjese Naseri-Cimi 09 Nën 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bejme shitjen dhe montimin e pjeseve te veturave te llojit volsvagen si : Golf 2,3,4,Pollo,Passat,Vento..
Pllaci ndodhet ne lagjen Velani,ne Prishtine.
Per me shum informata kontakto:
044-240-734
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim