Biciklete per ushtrime trupore

Shitet nga: albina berisha 16 Mar 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes orbitreg Pllatinium ne gjendje mjafte te rregullt dhe mjafte te ruajtur .Te interesuarit mund te lajmerohen ne 049131413
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim