Bosch Servis IBEN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bosch Servis 09 Jan 17:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Bëjmë riparimin e dizneve si dhe boschpompave të firmës BOSCH.
Gjendemi në rrugën Bajram Bahtiri në Prishtinë.
Për më shumë informacione thirrni numrin:
044 110 737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim