Chip tuning

Shitet nga: Plaurat 29 Maj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes chipin tuning per golf 4 dhe audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim