Citroen C3 Çels me telekomandë I RI

Shitet nga: Kushtrim 04 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Çels per Citroen C3, me Telekomandë siç shihet ne foto.
Eshte i RI pa perdor, i pa koduar dhe i pa gdhendur.
E shes per arsye qe me kan ardh 2 copa nga Londra, njerin e kam rregullu per vete.

qils, qels, citroen, c3, citroen c3, passat, pasat, golf, bora, mercedes, qilsa, qilca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim