DAMLLOG - Gutachter - Vleresues i Demeve

Shitet nga: Dam Llog 15 Jan 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Damllog - Kompania e ndermjetesimit ne sigurime - Lider ne Kosove - Ekspert, avokat, jurist, te gjitha ne nje vend. Komapnia nr.1 e specializuar per vleresimin dhe trajtimin e demeve. Ju na njoftoni ne per demin tuaj dhe ekspertet tane ju kontaktojne menjehere,
DAMLLOG shpk(Licensuar nga Banka Qendrore e Republikës së Kosovës - Faqja Zyrtare)
Adresa: Rruga Rexhep Luci Nr.5 Prishtine.
email: info@damllog.com
tel: 038 225 225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim