Diagnostik per Vetura ,Fugona(Komba) dhe Kamjona..

Shitet nga: Avdyli 08 Mar 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Kemi Paisje Gjermane per Diagnostifik
si dhe informim ne servis

Adaptera te ndryshem si per Ford Mercedes vw LT Sprinter etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim