Diagnoz UNIVERSALE

Shitet nga: Diagnoza 07 Dhj 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Diagnoza Univerzale eshte nje paisje e re ne treg dhe paisje me e shitura deri sot, e cila bene diagnoz gjenerale te shume veturave,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim