Diagnoz UNIVERSALE 2014 + Lopto me 1 vit garancion

Shitet nga: Diagnoza 25 Krr 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Diagnoza univerzale perdoret per te gjitha veturat duke perfshire veturat e Evropes, Amerikes ( OPEL , RENAULT , PEUGEOT , VOLVO
Alfa Romeo , Daewoo Dodge Ferrari Fiat Ford Honda, Audi,
BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Hyundai, Isuzu,
Iveco, Jaguar, Jeep, KIA, Lamborghini, Lancia, Land Rover,
Lexus, Lotus, Mahindra Renault, Maserati, Mazda, MB, MG,
Mini, Mitsubishi, Nissan Packing,
Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover,
Saab, Samsung, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki
Toyota, VW)e te gjitha te tjerat.

Permes kesaj diagnoze ju mund te lexoni te gjitha gabimet ne veture, si ne MOTORR, ABS, KLIME, INSTRUMENTTABEL, MENJAQ, TURBINEN, pra gabimet qe jan aktuale dhe gabimet te cilat kan ndodhur ma heret, pas leximit te gabimeve ju mund ti fshini ato.

Me kete diagnoz univerzale ju mund te testoni qdo pjese ne veture nga motorri, klima, instrumenttabela, abs dhe te gjitha qfar ka ne veture.

Me kete diagnoz ju mund edhe te Kodoni si diznet dhe shume gjera qe vetura ua lejon.

Diagnoza Univerzale kryen serviset te te gjitha veturave.

Kjo diagnoz mund te perdoret edhe per kamjona.

Kryen nje pune perfekte dhe eshte me nje kualitet te mire.

Garancion 6 Muaj ne paisje dhe 1 vit ne program


Gratis vjen edhe AUTODATA.

INSTALIMIN DHE TRAJNIMIN E BEJMI NE GRATIS,
Ne ju tregojmi se si punohet deri sa ju te kuptoni shume mire programin.


Banesa.Apartmane.Shtepija.Shtepia.Toka.Plac.Objekt.Afarist.Zyre.Lokal.Butik. Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia mini spy ndegjuese ndegjojsa blututh bluetooth provim provime test teste fakultet motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanjaitalia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMWX5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, kabell nikon SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB,FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ,KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD,APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT,SELEKTRONIK, LG, SAMSU..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim