Diagnoz UNIVERZALE per te gjitha veturat

Shitet nga: Diagnoz 16 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Diagnoza Univerzale eshte nje paisje e re ne treg e cila bene diagnoz te shume veturave, si VW , PASSAT , GOLF, BMW , MERCEDES , OPEL , RENAULT , PEUGEOT , VOLVO
Alfa Romeo , Daewoo Dodge Ferrari Fiat Ford Honda, Audi,
BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Hyundai, Isuzu,
Iveco, Jaguar, Jeep, KIA, Lamborghini, Lancia, Land Rover,
Lexus, Lotus, Mahindra Renault, Maserati, Mazda, MB, MG,
Mini, Mitsubishi, Nissan Packing,
Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover,
Saab, Samsung, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki
Toyota, VW, Volvoe shume vetura te tjera.

Kryen shume funksione si leximin e gabimeve qe ndodhen ne veture,ne motorr ne abs ne instrument tabel ne koshnica ne elktronike, fshirjen e gabimeve, fikjen e dritave ,kodime, matjen e turibines, matjen e dizneve, serivisimet e shume te tjera. Eshte nder paisjet me te shitura univezale dhe me e suksesshme, per punen perfekte qe bene do te bindeni po sa te filloni te punoni me program

mund te perdoret per diagnoz edhe per te gjithe Kamionat.

Ka lidhje me kabull.

Paisja vjen me Garancion, dhe eshte pa skadim te afatit dmth nuk i skadon afati asnjehere.
perfshine veturat deri ne vitin 2013 dhe vjen ne shume gjuhe.

SE BASHKU ME PAISJE VJEN EDHE NJE PROGRAM PER MERCEDES QE GABIMET I QET ME FOTO SI DHE AUTODATA DERI 2012.
Programe : Autodata , tekdoku , etka , alldata , bosch esi , vividworkshopdata , tolerancdata vcds vag vagcom opcom vas

BEJME INSTALIMIN DHE TRAJNIMIN SI TE PUNOHET ME PROGRAM GJITHASHTU BEJMI EDHE MIREMBAJTJE.
autodiagnoz autodiagnoza autodijagnoz auto diagnoz


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim