Diagnoz per Opel

Shitet nga: OPCOM 19 Jan 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Diagnoze gjenerale per te gjitha veturat Opel. 
Me kete autodiagnoz ju mund ti lexoni gabimet te cilat ndodhen ne veture, mund ti fshini gabimet, mund te testoni te gjitha pjeset elktronike, dhe mund te kryeni servisimin. 
 
Me program vjen edhe libri se si perdoret programi (autodiagnoza).

Se bashku me program vjen AUTODATA GRATIS.

Garancion 6 muaj per kabell dhe 12 muaj per program. Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim