Diagnoz profesional per BMW deri 2014 me LAPTOP

Shitet nga: shitja 03 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
BMW ICOM Diagnoz origjinale për BMW
Kjo diagnoz zëvendëson këto paisje(Diagnoza) DIS GT1/SSS/OPS dhe OPPS. BMW XICOM është pajisje profesionale diagnostike për makina BMW prodhuara deri 2014. Nuk ka nevojë për kompjuter apo laptop është me kompjuter personal. Kjo diagnoz mundëson leximin ose fshirjen e gabimeve, programimin, kodimin, leximin e sensorve, testimin e paisjeve si dhe shumë funksione të tjera. Me këtë diagnoz mund të gjeni të gjitha gabimet dhe skemat (diagramet elektrike) me foto. Me diagnoz vjen katallogu i pjesëve, libri për montim apo ç’montim të paisjeve të veturave. Kjo diagnoz vjen me të gjitha paisjet dhe nuk ka nevoj për instalim pasi që posedon kompjuter personal. Diagnoza vjen me këto kabllo dhe paisje të cilat mundësojnë diagnostifikimin e të gjitha veturave BMW deri 2014. Instalohet me këto programe: BMW ICOM ,BMW ISIS,ISID A+B+C ,ISTA/D,ISTA/P,ISTA & E SYS, circuit diagram

Diagnoza mund te instalohet ne keto gjuh(ndrrimi i gjuhes i munshem pas instalimit):
Anglisht, Gjermonisht,Rusisht

Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.

Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.


Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen: obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosoveTECDOC 2013 AUTODATA 3.40 ALLDATA 2013 MERCEDES EPC & WIS/ASRA 2013 BMW 2013 VW 2013 HONDA EPC 2013 MAZDA EPC 2013 NISSAN EPC 2013 MITSUBISHI 2013 MANTIS 2013 IVECO... SCANIA...DAF..

obddiagnoza auto KOMBI, autodiagnoz FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, autodiagnoza VECTRA, HYUNDAY, autodijagnoz JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI diagnoz PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 QUATRO VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY DELPHI VCDS VAGCOM VAG-COM XENTRY STAR EPC TIS OPCOM
SRS
(Banesa.Apartmane.Shtepija.Shtepia.Toka.Plac.Objekt.Afarist.Zyre.Lokal.Butik. Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia mini spy ndegjuese ndegjojsa blututh bluetooth provim provime test teste fakultet motorola..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim