Diagnoz profesionale Citroen/Peugeot deri2016🚗 ✔️

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza 16 Gsh 12:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera

LEXIA versioni i fundit, funksionon në të dy markat e veturave si Citreon dhe Peugeot! Diagnostika e autorizuar është gjithëpërfshirëse për Citroen dhe Peugeot. Mund ti bëni të gjitha diagnostifikimet si një tregtar i autorizuar. Kjo diagnoz ju lejon të kryeni diagnostifikim të plotë të të gjithë veturave nga vitit1995 deri 2016. Diagnostifikimi bëhet me anë të kabllit OBD-II nëpërmjet lidhjes specifike.

Diagnoza mund te instalohet ne keto gjuh:
Anglisht, Gjermonisht,Rusisht

Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.

Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.


Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen: obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosove
TECDOC 2013 AUTODATA 3.40 ALLDATA 2013 MERCEDES EPC & WIS/ASRA 2013 BMW 2013 VW 2013 HONDA EPC 2013 MAZDA EPC 2013 NISSAN EPC 2013 MITSUBISHI 2013 MANTIS 2013 IVECO... SCANIA...DAF..

obddiagnoza auto KOMBI, autodiagnoz FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, autodiagnoza VECTRA, HYUNDAY, autodijagnoz JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI diagnoz PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY DELPHI VCDS VAGCOM VAG-COM XENTRY STAR EPC TIS OPCOM
SRS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim