Diagnoz univerzale 2016

Shitet nga: Diagnoza 09 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Diagnoza Univerzale eshte nje paisje e re ne treg e cila bene diagnoz te shume veturave, si VW , PASSAT , GOLF, BMW , MERCEDES , OPEL , RENAULT , PEUGEOT , VOLVO
Alfa Romeo , Daewoo Dodge Ferrari Fiat Ford Honda, Audi,
BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Hyundai, Isuzu,
Iveco, Jaguar, Jeep, KIA, Lamborghini, Lancia, Land Rover,
Lexus, Lotus, Mahindra Renault, Maserati, Mazda, MB, MG,
Mini, Mitsubishi, Nissan Packing,
Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover,
Saab, Samsung, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki
Toyota, VW, Volvoe shume vetura te tjera.

Kryen shume funksione si leximin e gabimeve qe ndodhen ne veture,ne motorr ne abs ne instrument tabel ne koshnica ne elktronike, fshirjen e gabimeve, fikjen e dritave ,kodime, matjen e turibines, matjen e dizneve, serivisimet e shume te tjera. Eshte nder paisjet me te shitura univezale dhe me e suksesshme, per punen perfekte qe bene do te bindeni po sa te filloni te punoni me program

mund te perdoret per diagnoz edhe per te gjithe Kamionat.

Autocom Ka lidhje me kabull.

Paisja vjen me Garancion
perfshine veturat deri ne vitin 2013 dhe vjen ne shume gjuhe.

SE BASHKU ME PAISJE VJEN EDHE NJE PROGRAM PER MERCEDES QE GABIMET I QET ME FOTO SI DHE AUTODATA DERI 2012.
Programe : Autodata , tekdoku , etka , alldata , bosch esi , vividworkshopdata , tolerancdata vcds vag vagcom opcom vas

BEJME INSTALIMIN DHE TRAJNIMIN SI TE PUNOHET ME PROGRAM GJITHASHTU BEJMI EDHE MIREMBAJTJE.
autodiagnoz autodiagnoza autodijagnoz auto diagnoz


(Banesa.Apartmane.Shtepija.Shtepia.Toka.Plac.Objekt.Afarist.Zyre.Lokal.Butik. Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia mini spy ndegjuese ndegjojsa blututh bluetooth provim provime test teste fakultet motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent ddddd afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanjaitalia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim