Diagnoza dhe trajnime profesionale per vetura dhe.

Shitet nga: Avdyl 14 Qer 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Ne shesim dhe trajnojm ne lamin e Mekatronikes(Mekanikes) diagnostiken .
Paisje nga me te ndryshmet ato specjale dhe ato universale si Star Nga Mercedes Benzi,Apo BMW I3 ,apo universale Bosch ESI,apo Delphi.
Infosoftware programa ndihmes si Autodata ESI,Alldate etj.
Laptopa profi.
Tableta
Tel per viber 00491724346356
Tel 049349497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim